Gébéemm Ré, mint egy egyiptomi istenség papja, a szép név mögött azonban korunk profaintásának jeleként egy fúrógép rejlik. A Bosch profi szériájából került ki, és az érte fizetett magas árat hûséggel és meglepô rugalmassággal hálálja meg. A teljesség igénye nélkül eddig már használtam túlméretezett turmixgépként beton- és festék keverésre, számítógép összeszerelésre, fúrtam vele likat falba, betonba, vasba, járólapba, fába, kezembe, nadrágomba. A GBM betûinek feloldása megoldhatatlan feladat elé állít, de 450 Watt a teljesítménye, és REversible, tehát fordítható forgásirányú.
Gyerekkorban bármi, ami 90º-ban hajlik pontosan jó arra, hogy az ember pisztolyként lövöldözzön, fôként indiánokra. Az egykezes fúrók pedig kiválóak arra, hogy ezeket a korai -de lassan múló- szokásokat felelevenítsük: egy luk, és vissza a táskába. A fúró azonban nem annyira könnyû, hogy a csábító övcsipesz ellenére percek alatt ne lenne képes bármilyen ruhát lerángatni az emberrôl, úgyhogy inkább prérin utolsó golyójával vánszorgó tehenészlegény érzést ad, akinek már pisztolytáskája sincs. Az indító-szabályzó kapcsoló azonban akkor is ravasz, ha nincs kakas.
A ravasz tehát igen kellemesen reagál a nyomásra, egészen finoman benyomva akár alacsony menetemelkedésû csavarok behajtására is alkalmas, gyorsan meg pont olyan, amilyennek elvárnánk. Csavarozásra sajnos nem az igazi azonban, mert alacsony sebességnél is leadja a teljes nyomatékot, így egész gyorsan el lehet nyalni a csavar fejét ha az megakad.
A forgásirány-fordításért felelôs kapcsoló a ravasz felett van, egy kézzel át lehet rakni egyik irányból a másikba. Összességében kimondottan alkalmas egykezes munkára, nagyon könnyû, barátságosan lehet vele fej felett dolgozni, akrobatikusan létráról vagy éppen kitekert csuklóval szûk helyre bedugva.
A tokmánya hagyományos háromtüskés és nagyon pontos, 0.3mm-es fúrószárat is szépen meg tudja fogni, de a 13-as szárat is megforgatta. Ennél nagyobb nem fér bele, bár van egy 15-ös fúrószáram, aminek a munkahelyemen esztergáltak 12-es befogórészt, és azzal is vidáman fúrt. A tokmánykulcsnak, ugyan van helye a betápkábel és a test találkozásánál, de valahogy erre a Bosch mérnökei nem fektettek hangsúlyt, igen könnyen kiesik belôle. Egy apró változtatással a test fröccsszerszámán el lehetne rejteni egy furatban az egészet, így azonban marad a keresgélés vagy alternatív helyek keresése. A másik lehetséges irány a tokmánykulcs szemmel ellátása, bármely barkácsoló két perc alatt összerak egy mellbimbópiercing-tokmánykulcs kombót, soha többet el nem válnak.
Az ára borsos-boschos, ezelôtt 4 évvel került 29,000 forintba, de maximálisan megérte.